Հունվար 2020 - FIP.AM
Սոցիալական ցանցերում և լրատվական կայքերում տարածվել են «Հայոց պատմության ավարտական քննության հարցաշարի պատասխաններ IX-րդ դասարան» հարցարան-ձեռնարկից հատվածներ։ Գիրքը ներկայացվում է ...
Վարչապետի զարմուհին գեղեցկության սրահ չի բացել. «Իրավունք» թերթը ապատեղեկատվություն է տարածում
«Իրավունք» թերթը հունվարի 29-ի համարում ««Համեստ» Նիկոլ Փաշինյանի «համեստ» ազգականները» վերնագրով հոդված է հրապարակել, որում պնդում է, թե վարչապետ Նիկոլ ...
Հրանտ Բագրատյանը սխալ տեղեկություններ է հաղորդում 2019 թվականի ինդեքսների վերաբերյալ
Նախկին վարչապետ, տնտեսագետ Հրանտ Բագրատյանը հունվարի 26-ին ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է կատարել` անդրադառնալով  2019-ին մի շարք ինդեքսներում Հայաստանի գրանցած ...
Փակվող ծննդատներ․ էմոցիոնալ որոշում թե՞ ռացիոնալ լուծում
Առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը հունվարի 13-ին Հանրայինի եթերում հայտարարել էր, որ ծննդօգնության ծառայություն մատուցող կազմակերպությունների օպտիմալացման որոշման ընդունման համար հիմք ...
#1 ՓԱՍՏԱՉԱՓ. Կրակոցներից մինչև ինքնասպանություն և երեքտառանիներ
«Փաստերի ստուգման հարթակի» «Փաստաչափ» հաղորդումը ներկայացնում է հունվարի 18-24 ընկած ժամանակահատվածում ամենատարածված մանիպուլյացիաները, քարոզչական թեզերն ու ստերը։ Շաբաթվա հիմնական թեմանեին ...

Январь 2020 - FIP.AM
Племянница премьер-министра не открывала салона красоты. Газета «Иравунк» распространяет дезинформацию
Газета «Иравунк» в номере за 29 января опубликовала статью ««Скромные» родственники «скромного» Никола Пашиняна», в которой утверждается, что племянница Никола ...
Финансирование инженерных лабораторий «Армат» не прекращалось. Заявление Карена Варданяна неверно
Исполнительный директор Союза предприятий передовых технологий (СППТ) Карен ВарданянВ эфире радио Lratvakan.am заявил, что Министерство образования, науки, культуры и спорта ...
Канатная дорога и метро. На каком этапе находятся заявленные Артуром Месчяном программы
Главный архитектор Еревана Артур Месчян на пресс-конференции 14 мая заявил, что работы по проектированию новой станции метрополитена «Ачапняк» и канатной ...