Օգոստոս 2020 - FIP.AM
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանը օգոստոսի 28-ին Կոտայքի մարզում ԲՀԿ տարածքային կառույցի հետ հանդիպման ժամանակ պատասխանել է ներկաների հարցերին՝ ...
Մարկ Տվենից մինչև «բոլորս վարչապետ ենք». ով, ինչ և ինչպես էր մանիպուլացնում նախորդ շաբաթ
Նախորդ շաբաթվա ընթացքում՝ օգոստոսի 24-30-ը, լրատվամիջոցներում և համացանցում  բազմաթիվ էին կեղծ պնդումները և մանիպուլյացիաները: «Փաստերի ստուգման հարթակը» շաբաթական ամփոփման շրջանակում ...
#28 ՓԱՍՏԱՉԱՓ. Ապրիլյան պատերազմում հաղթել-չհաղթելու հարցն ու «անհետացած» նախարարը
«Փաստերի ստուգման հարթակի» «Փաստաչափ» հաղորդումը ներկայացնում է օգոստոսի 21-28-ն ընկած ժամանակահատվածում Ապրիլյան քառօրյայում հաղթած-պարտված լինելու և ԱՆ Արսեն Թորոսյանի պաշտոնանկության ...
[:en]Արթուր Վանեցյանի հիմնադրամի ֆինանսավորմամբ Լանսարոտեի կոնվենցիայի մասին մանիպուլյատիվ տեսանյութ է տարածվել
Aysor.am լրատվական կայքը օգոստոսի 24-ին հրապարակել է  «Արժեհամակարգերի առևտուր. Ի՞նչ է Ստամբուլյան և Լանզարոտեի կոնվենցիան և որո՞նք են դրա վտանգները» ...
Մեկ անձից գնումները չեն ավելացել 72 տոկոսով. Ռոբերտ Քոչարյանը սխալվում է
ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի յութուբյան ալիքում օգոստոսի 27-ին հրապարակվեց «Տնտեսությունը լուծումներ է պահանջում. քննարկում տնտեսական թեմաներով Ռոբերտ Քոչարյանի հետ» ...
Տարօրինակ բարդ ճարտարապետ․ Մեսչյանի երկու տարվա խոստումներն ու իրականությունը
Երևանի գլխավոր ճարտարապետ Արթուր Մեսչյանն օգոստոսի 4-ին ազատվեց պաշտոնից: Վերջինս նշանակվել էր այդ պաշտոնին քաղաքապետ Հայկ Մարությանի որոշմամբ՝ 2018-ի հոկտեմբերին։ ...

Манипулятивные и неверные заявления Гагика Царукяна в Котайской области
Лидер партии «Процветающая Армения» Гагик Царукян 28 августа во время встречи с региональными структурами ППА в Котайкской области ответил на ...
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/vhosts/fip.am/dev.fip.am/wp-includes/functions.php on line 6121Лидер партии «Процветающая Армения» Гагик Царукян 28 августа во время встречи с региональными структурами ППА в Котайкской области ответил на ...
Read more27 августа на YouTube-канале второго президента Армении Роберта Кочаряна было опубликовано видео под названием «Экономика требует решений. Обсуждение экономических тем ...
Read moreАрмянские СМИ время от времени пишут, что то или иное должностное лицо скоро уйдет в отставку. Однако в большинстве случаев ...
Read moreГлавный архитектор Еревана Артур Месчян 4 августа был освобожден от занимаемой должности. Последний был назначен на эту должность решением мэра ...
Read moreНа пресс-конференции 19 августа третий президент Серж Саргсян, касаясь вопроса, почему после Апрельской войны власти не отвечали на многочисленные обвинения ...
Read more19 августа третий президент Армении, лидер Республиканской партии Серж Саргсян дал самую продолжительную пресс-конференцию в истории своей деятельности, на которой ...