Ֆրանսիան զորք չի ուղարկի Ուկրաինա․ հայկական լրատվամիջոցները սխալվում են
Երեկ հայկական մեդիադաշտում տեղեկություն տարածվեց, ըստ որի, իբր, Ֆրանսիան պատրաստվում է մոբիլիզացնել և Ուկրաինա ուղարկել 9․5 հազար զինվոր և ռազմական ...
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/vhosts/fip.am/dev.fip.am/wp-includes/functions.php on line 6121Երեկ հայկական մեդիադաշտում տեղեկություն տարածվեց, ըստ որի, իբր, Ֆրանսիան պատրաստվում է մոբիլիզացնել և Ուկրաինա ուղարկել 9․5 հազար զինվոր և ռազմական ...
Read moreԱմերիկյան հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը փետրվարի 27-ին Ինստագրամի սթորիների բաժնում հրապարակել էր Ուկրաինայի նախագահ Վլադիմիր Զելենսկու լուսանկարը՝ գրելով, որ նախագահը զինվորական ...
Read moreՓետրվարի 24-ին Ուկրաինայի տարածքում Ռուսաստանի նախաձեռնած ռազմական գործողությունների մեկնարկից ի վեր համացանցի հայալեզու տիրույթում կրկին ակտիվացել են պնդումները, թե Ուկրաինան ...
Read moreՍոցցանցերում երեկվանից տարածվում է սամուրայի հանդերձանքով մի մարդու լուսանկար։ Լուսանկարի հետ կից գրառմամբ նշվում է, թե իբր Ուկրաինայում Ճապոնիայի դեսպանը ...
Read moreՓետրվարի 24-ին Ուկրաինայի տարածքում Ռուսաստանի նախաձեռնած ռազմական գործողությունների մեկնարկից ի վեր՝ համացանցում ակտիվորեն շրջանառվում են լուսանկարներ, որոնք կամ հին են ...
Read moreԱյսօր առավոտվանից տելեգրամ ալիքներից մեկում տարածվում է լուսանկար, որտեղ պատկերված քաղաքացիական հագուստով ձերբակալված տղամարդու դիմաց պահել են փակ ՀՀ զինվորական ...
Read more«ՋեմՆյուզ» լրատվամիջոցը, որը հիմնականում Հարավային Կովկասի մասին նյութեր է տալիս անգլերեն, ռուսերեն և տեղի երեք հիմնական լեզուներով՝ հայերեն, ադրբեջաներեն և ...
Read moreՓետրվարի 25-ի երեկոյան հայաստանյան մի շարք լրատվամիջոցներ տեղեկություն տարածեցին, թե իբր Ռուսաստանը հեռացվել է Եվրոպայի խորհրդից՝ Ուկրաինայի դեմ նախաձեռնած ռազմական ...
Read more«Փաստերի ստուգման հարթակը» ներկայացնում է վերջին օրերի ընթացքում տարածաշրջանի և միջազգային փաստեր ստուգողների ուշագրավ բացահայտումները: Տարածաշրջան Միջազգային և տարածաշրջանի փաստեր ...
Read moreԿորոնավիրուսի դեմ պատվաստումների կիրառման առաջին շրջանից ի վեր, իրավապահ մարմինները մի քանի անգամ հայտարարել են տարբեր բժշկական հաստատությունների կողմից քաղաքացիներին ...

Ким Кардашьян поделилась старым фото Зеленского
27 февраля американская телезвезда Ким Кардашьян на своей странице в Instagram в разделе «Истории» опубликовала фотографию президента Украины Владимира Зеленского, ...
Read more27 февраля американская телезвезда Ким Кардашьян на своей странице в Instagram в разделе «Истории» опубликовала фотографию президента Украины Владимира Зеленского, ...
Read moreС момента начала инициированных Россией военных действий на Украине 24 февраля в армяноязычном сегменте Интернета снова активизировалось распространение утверждений о ...
Read moreСо вчерашнего дня в социальных сетях распространяется фотография мужчины в костюме самурая. В записи к фотографии говорится, что посол Японии ...
Read moreС момента начала инициированных Россией боевых действий на Украине 24 февраля в Интернете активно тиражируются фотографии, которые либо старые и ...
Read moreСегодня с утра на одном из каналов Телеграм распространяется фотография, на которой изображен задержанный мужчина в гражданской одежде, и перед ...
Read moreМедиа-платформа JAMnews, публикующая преимущественно материалы о Южном Кавказе на английском, русском и трех основных местных языках: армянском, азербайджанском и грузинском, ...
Read moreСпустя несколько часов после начала инициированных Россией боевых действий на Украине 24 февраля Министерство обороны России заявило, что они нацелены ...
Read moreСегодня на российских новостных сайтах распространилась информация о том, что рядом с городом Миллерово в Ростовской области прогремел взрыв. По ...
Read moreПосле того, как 24 февраля Россия развернула военные действия на территории Украины, в сети появилось недавнее заявление пресс-секретаря президента РФ ...
Read moreМИД России отредактировал свою публикацию, в которой территория между Ереванским и Нахичеванским ханствами была отмечена как часть Восточной Армении. 23 ...