Հունիս 2021 - FIP.AM
«Հրապարակ» օրաթերթը երեկ՝ հուլիսի 28-ին, «Խաղաղապահներին ընդգրկել են դիվանագետների ցանկում» վերնագրով նյութ է հրապարակել և գրել, թե բացահայտել են էլեկտրոնային ...
Շուշին՝ Ադրբեջանի զինված ուժերի թիրախում. Զաքիր Հասանովի պնդումն ու իրականությունը
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարար Զաքիր Հասանովը «Ռեալ TV» հեռուստաալիքին հունիսի 26-ին տված հարցազրույցում հայտարարել է, որ ադրբեջանական զինված ուժերը Շուշին գրոհելու ...
Սյունիքում 15 հազար զինվորական չի քվեարկել. Վահե Հակոբյանը սխալվում է
«Հայաստան» դաշինքի ներկայացուցիչ, «Վերածնվող Հայաստան» կուսակցության ղեկավար, Սյունիքի նախկին մարզպետ Վահե Հակոբյանը հունիսի 24-ին լրագրողների հետ ճեպազրույցում, անդրադառնալով Սյունիքում «Քաղաքացիական ...
«5-րդ ալիքը» և «Ժողովուրդ» օրաթերթը մանիպուլացնում են՝ միայն «Հայաստան» դաշինքի ձայները չէ, որ «կեղծվել են»
Հունիսի 24-ին «5-րդ ալիք» հեռուստաընկերության «Հայլուր» լրատվականի եթերում հայտարարվել է, որ «Հայաստան» դաշինքի ստացած ձայները կեղծվել են։  Հաղորդավարը, անդրադառնալով Ազգային ...
Խոշորների եթերաժամանակն ու Արզաքանցյանի պաստառները․ որքան արժեր քարոզչությունը
Հայաստանում կայացած խորհրդարանական արտահերթ ընտրությունների համար բացված նախընտրական հիմնադրամի հաշվին ամենաշատ փոխանցումը ստացել է ընտրություններում հաղթած «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը։ Այդ ...
Ընտրությունների մասին Ալիևին վերագրվող հայտարարությունը կեղծ է, տեսանյութը՝ հին
Համացանցում ակտիվորեն տարածվում է Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի մասնակցությամբ մի տեսանյութ, որում, Ալիևն իբր մեկնաբանում է Հայաստանում տեղի ունեցած խորհրդարանական ...
Ում օգտին են քվեարկել քրեակատարողական հիմնարկներում. Ռուբեն Մելիքյանի ահազանգի հետքերով
Ազգային ժողովի արտահերթ ընտրություններից երկու օր առաջ՝ հունիսի 18-ին, «Ընտրությունների վերահսկման կոմիտեն» ասուլիս էր հրավիրել՝ ահազանգելով նախապատրաստվող ընտրախախտումների մասին: Կոմիտեի ...

Нашумевшее видео с участием военнослужащих. Что в действительности произошло на избирательном участке
В последние дни в Интернете и СМИ активно распространяется ролик под названием «Военнослужащие зашли в кабину для голосования, взяли готовый ...
Утверждение ТАСС неверно. Голосов, полученных партией Пашиняна, достаточно для формирования правительства
Сегодня, 21 июня, российское государственное информационное агентство ТАСС сообщило, что партия Никола Пашиняна не добрала на выборах 0,08%, чтобы единолично ...
Мэр Гориса злоупотребляет административными рычагами перед выборами
Глава общины Горис, кандидат в депутаты Аруш Арушанян перед внеочередными парламентскими выборами значительно увеличил финансовую помощь, выделяемую жителям. Арушанян является ...
Прежние и привилегированные нынешние. Жертвователи партии «Гражданский договор»
Сразу после революции Никол Пашинян дал ряд обещаний касательно поддержки бизнесменов со стороны властей, «устранения политических препятствий» на пути развития ...