Պետրոս Ղազարյանը և Civic.am-ը մանիպուլացնում են Մենուա Սողոմոնյանի վրիպումը
Հունիսի 28-ին Հանրային հեռուստաընկերության մեկնաբան Պետրոս Ղազարյանն իր ֆեյսբուքյան էջում տեղադրել է «ՀայաՔվե» նախաձեռնության անդամ Մենուա Սողոմոնյանի ճեպազրույցից մի հատված՝ ...
Փաշինյանը ուղղակիորեն իրավական գնահատական է մատուցում իրավապահներին
Հանրային հեռուստաընկերության «Լուրերը» հունիսի 26-ին տեղեկացրել է, որ հունիսի 12-ին Բաղրամյան-Դեմիրճյան փողոցների խաչմերուկում ոստիկանության ծառայողների գործողությունների համաչափության և իրավաչափության առնչությամբ ...
Շարմազանովը սխալվում է․ միջազգային կազմակերպություններն անդրադարձել են Երևանում հունիսի 12-ին բիրտ ուժի կիրառմանը
Հունիսի 25-ին տեղի ունեցած մամուլի ասուլիսի ժամանակ Հանրապետական կուսակցության գործադիր մարմնի անդամ Էդուարդ Շարմազանովը դժգոհել էր, թե հունիսի 12-ին Բաղրամյան ...
Զինվե՛լ, զինվե՛լ մինչև վերջ․ ո՞ր երկրներն են զինում Ադրբեջանին
Չնայած Ադրբեջանը դատապարտում է Հայաստանի կողմից զենքի ձեռքբերման գործընթացները, այդուհանդերձ, չի դադարում համալրել իր զինանոցը՝ շարունակելով ռազմական համագործակցությունն իր ավանդական ...
Հայկ Կոնջորյանի և նրա կնոջ կանխիկ գումարներն ու եկամուտներն աճել են
«Ժողովուրդ» օրաթերթը սխալ է մեկնաբանում Ֆինանսների նախարարության հրապարակած ցուցակը
Հունիսի 22-ին «Ժողովուրդ» օրաթերթը գրել էր, որ պետական գնումների վերահսկողության գործընթացին մասնակցելու համար «ընտրվել է» առողջապահական ոլորտում գործունեություն ծավալող միայն ...
Գաղտնալսված ձայնագրությունների սկզբնաղբյուրն իշխանական բովանդակություն տարածող ֆեյսբուքյան էջ է
«Տավուշը հանուն հայրենիքի» շարժման բողոքի ակցիաների մեկնարկից մինչ այժմ 17 անձի նկատմամբ քրեական վարույթ է նախաձեռնվել հավաքներին մասնակցելու համար նյութապես ...
Ի՞նչ է ֆրանսիական CAESAR հրետանային համակարգը, որ Ադրբեջանում կրքեր է բորբոքել
Հունիսի 19-ին ՀՀ ԱԳՆ-ն հայտարարություն է տարածել՝ նշելով, որ Հայաստան-Ֆրանսիա ռազմատեխնիկական համագործակցության վերաբերյալ պաշտոնական Բաքվի արձագանքը տարակուսանքի տեղիք է տալիս: ...
Մանիպուլյատիվ և ոչ ճիշտ հայտարարություններ դաշնակցական պատգամավորներից
Ազգային ժողովի «Հայաստան» խմբակցության դաշնակցական երկու պատգամավորներ Արթուր Խաչատրյանը և Իշխան Սաղաթելյանը երկու տարբեր առիթներով մանիպուլյատիվ և ոչ ճիշտ տեղեկություններ ...

Какие страны поставляют оружие Азербайджану?
Хотя Азербайджан осуждает процесс приобретения Арменией оружия, Баку не прекращает пополнять свой арсенал, продолжая военное сотрудничество со своими традиционными партнерами. ...
Read moreХотя Азербайджан осуждает процесс приобретения Арменией оружия, Баку не прекращает пополнять свой арсенал, продолжая военное сотрудничество со своими традиционными партнерами. ...
Read moreМинистерство иностранных дел (МИД) Армении распространило 19 июня заявление, в котором говорится, что реакция официального Баку на военно-техническое сотрудничество между ...
Read moreЛидер движения «Тавуш во имя Родины» архиепископ Баграт Галстанян счел произошедшее 12 июня на перекрестке Баграмян-Демирчян беспрецедентным. «То, что произошло ...
Read moreМинистерство обороны Азербайджана 12 июня официально заявило о завершении процесса вывода российских миротворцев с территории Нагорного Карабаха. «Личный состав, вооружение ...
Read moreВ последнее время иностранные дипломатические представительства в Армении демонстрируют разные подходы к выдаче виз жителям Арцаха. Граждане, пострадавшие от решений ...
Read moreВысокопоставленные чиновники Азербайджана, сперва министр иностранных дел Джейхун Байрамов, а затем президент Ильхам Алиев, заявили 5-6 июня, что Конституция Азербайджана ...