#48 ՓԱՍՏԱՉԱՓ․ «Գործակալ» Մակունցը և ֆեյքային կայսրությունները
Read more44-օրյա պատերազմի ավարտից հետո մամուլում ժամանակ առ ժամանակ տարբեր տեսություններ շրջանառվեցին Ազգային անվտանգության ծառայության նախկին տնօրեն Արգիշտի Քյարամյանի՝ Շուշիի գրավման ...
Read more2020 թվականին Երևանի բազմաբնակարան շենքերում թվով 500 վերելակներ տեղադրվեցին, սակայն բնակիչների կողմից գեղեցիկ, մաքուր և հարմարավետ վերելակները միանշանակ չընդունվեցին։ Պատճառն ...
Read more2020-ի դեկտեմբերի 5-ին Ազատության հրապարակում «Հայրենիք» կուսակցության առաջնորդ Արթուր Վանեցյանը վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին անվանել էր «ֆեյք»։ «Նիկոլ Փաշինյանը հետևողականորեն քանդել ...
Read moreԱրցախում 2020-ի սեպտեմբերի 27-ից նոյեմբերի 9-ը տևած պատերազմի ժամանակ և նոյեմբերի 10-ին կնքված հրադադարից հետո հայկական մի շարք հուշարձաններ թիրախավորվել ...
Read moreԱյս Փաստաչափում՝ գազի չեկն ու Ալիևիների անշարժ գույքի նվերը Աննա Հակոբյանին, «Շպիոն Օնիկը»՝ ըստ Միքայել Մինասյանի, Վարչապետի հերթական դժգույն և դժբախք հայտարարությունը Շուշիի ...
Read moreԱյս Փաստաչափում՝ գազի չեկն ու Ալիևների անշարժ գույքի նվերը Աննա Հակոբյանին, «Շպիոն Օնիկը»՝ ըստ Միքայել Մինասյանի, վարչապետի հերթական դժգույն և ...
Read moreՎատիկանում Հայաստանի նախկին դեսպան, երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի փեսա Միքայել Մինասյանը հունվարի 20-ին անդրադարձել էր Իտալիայի՝ Ադրբեջանին G20 գագաթնաժողովին հրավիրելու ...
Read moreՀունվարի 20-ին Ազգային ժողովում կառավարության հետ հարցուպատասխանի ժամանակ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարել էր, որ Շուշին հակամարտությունից և ազատագրումից առաջ ունեցել ...
Read moreՀամացանցում քննարկումներ են ծավալվել, որ ավտոկայանման վճարները բարձրացվում են աստղաբաշխական գների՝ տարեկան 12,000 դրամից դառնալով 300,000 դրամ։ Միաժամանակ տարածվում է ...

«Виртуальная Родина» Артура Ванецяна или 160 фейков оппозиционера
5 декабря 2020 года на площади Свободы лидер партии «Родина» Артур Ванецян назвал премьер-министра Никола Пашиняна «фейком». «Никол Пашинян последовательно ...
Read more5 декабря 2020 года на площади Свободы лидер партии «Родина» Артур Ванецян назвал премьер-министра Никола Пашиняна «фейком». «Никол Пашинян последовательно ...
Read moreВо время войны в Арцахе, продолжавшейся с 27 сентября до 9 ноября 2020 года, и после заключения перемирия 10 ноября ...
Read more20 января в Национальном собрании в ходе вопросов и ответов с правительством премьер-министр Никол Пашинян заявил, что азербайджанское население Шуши ...
Read moreВ начале 2020 года, когда коронавирус начал распространяться в ряде стран, было невозможно даже представить, что ждет весь мир в ...
Read moreРоссийская газета «Коммерсантъ» в статье под названием «Что и требовалось подписать», опубликованной в номере от 12 января, коснулась состоявшейся накануне ...
Read moreВ ходе встречи глав России, Армении и Азербайджана 11 января президент Российской Федерации Владимир Путин коснулся выполнения трехстороннего заявления, подписанного ...