Քաղաքապետարանի՝ 107 մլն դրամանոց մրցույթը հաղթած ընկերությունն ունի ընդամենը 3 աշխատող
Ընթացիկ տարում Երևանի քաղաքապետարանը և «Արա-Արաքս Գրուպ» ՍՊԸ-ն թվով 7 պայմանագիր են կնքել՝ ընդհանուր 107,153,200 դրամ արժողությամբ։ Պայմանագրերով նախատեսվում է ...
«Չեմ տեսել, որ զինվորի հաց գողացողները կրակի մեջ չընկնեն» (տեսանյութ)
Ազգային ժողովի պատգամավոր Մանվել Գրիգորյանի ձերբակալությունից հետո ԱԱԾ-ի տարածած տեսանյութի վերաբերյալ հասարակական քննարկումները չեն դադարում: Ապրիլյան պատերազմի ժամանակ զինծառայողներին ուղարկված ...
Գերմանիայի դեսպանի խոսքը մամուլում սխալ է մեկնաբանվել
Գլոբալիզացիայի և տարածաշրջանային համագործակցության վերլուծական կենտրոնի հունիսի 14-ին կազմակերպած «Արևելյան գործընկերության ապագան ալեկոծ ժամանակներում» խորագրով սեմինարի ժամանակ ելույթ է ունեցել ...
Պետական բաժնետոմսերով առողջապահական ինստիտուտը պայմանագիր է կնքել «սև ցուցակում» հայտնված ՍՊԸ-ի հետ
Գնումների մասին ՀՀ օրենքով նախատեսված է պետական մարմինների գնումներ կատարելու կարգն ու չափանիշները։ Ամենից տարածված և նախընտրելի ճանապարհը մրցույթն է՝ ...
Ինչպես են գործել կոռուպցիոն սխեմաները Վլադիմիր Գասպարյանի պաշտոնավարման տարիներին
Երևան քաղաքի Կոմիտասի պողոտայի և Վաղարշյան փողոցների հատման մասում արդեն կառուցվել է հերթական բազմահարկ բնակելի շենքը: Խորհրդային միության տարիներին տվյալ ...
2016-ին ընտրական օրենսգրքի քննարկումները իրականում և ըստ Արփինե Հովհաննիսյանի (լրացված)
ՀՀ Ազգային Ժողովում հունիսի 7-ին կառավարության ծրագրի քննարկման ժամանակ ելույթ ունեցավ նաև ԱԺ փոխնախագահ, ՀՀԿ քաղաքական խորհրդի անդամ Արփինե Հովհաննիսյանը: ...

У компании, выигравшей тендер мэрии на107 млн драмов, всего 3 сотрудника
В текущем году мэрия Еревана и ООО «Ара-Аракс Груп» заключили 7 контрактов на общую сумму 107 153 200 драмов. Контракты ...
Read moreВ текущем году мэрия Еревана и ООО «Ара-Аракс Груп» заключили 7 контрактов на общую сумму 107 153 200 драмов. Контракты ...
Read more7 июня в Национальном собрании РА, в ходе обсуждения программы Правительства, выступила и вице-председатель НС, член политического совета РПА Арпине ...
Read moreВ период с 13 апреля по 23 апреля в ходе массовых протестов в Ереване и других общинах республики произошло несколько ...
Read moreМэрия Еревана в марте 2018 года заключила 4 договора со строительной компанией «Мец имк» на ремонт детских садов № 9. ...
Read moreЧлен Исполнительного органа Республиканской партии Армении (РПА) Давид Арутюнян 31 мая 2018 года в беседе с журналистами заявил, что РПА ...