Գեներալ Մովսես Սիլիկյանն իրականում Մոիսեյ Սիլիկով էր. հաղթանակից աքսոր
Այս օրերին Հայաստանում նշվում է Սարդարապատի հերոսամարտի հաղթանակի 100-ամյակը: Այդ հաղթանակում մեծագույն դերակատարում ունի գեներալ-լեյտենանտ Մովսես Սիլիկյանը: Սակայն քչերին է ...
«Իրավունք» թերթի ապատեղեկատվությունը նախարարներ Էրիկ Գրիգորյանի և Արսեն Թորոսյանի մասին
«Իրավունք» թերթը «Հեղափոխությամբ ծնված կառավարությունը» խորագրով հրապարակումների շարք է սկսել։ Թերթը ներկայացնում է կառավարության նորանշանակ անդամների կենսագրություններից հատվածներ՝ տարածելով մի ...
Նիկոլ Փաշինյանը չի դադարեցրել արագաչափերի գործունեությունը. ԶԼՄ-ները ոչ ճիշտ վերնագրեր են ընտրել
Կառավարության մայիսի 17-ի նիստում վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը, դիմելով արդարադատության նախարար Արտակ Զեյնալյանին և ոստիկանապետ Վալերի Օսիպյանին, անդրադարձավ արագաչափ սարքերով և ...
Առաքել Մովսիսյանի հրահանգով ճանապարհ փակողների ինքնությունը հայտնի է (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
«Իմ քայլը» նախաձեռնության կողմից ապրիլի 13-ից Երևան քաղաքում սկսված զանգվածային հավաքների մասնակիցների իրավունքները սահմանափակելու փորձեր արվել են ոչ միայն Երևանի ...

Полиция «сумела выяснить» то, что уже давно выяснено
Полиция Армении 17 мая выступила с коротким докладом, в котором отметила первые буквы имен возможных участников апрельских массовых беспорядков, имевших ...
Read moreПолиция Армении 17 мая выступила с коротким докладом, в котором отметила первые буквы имен возможных участников апрельских массовых беспорядков, имевших ...
Read moreНесколько дней назад Генеральный прокурор Армении Артур Давтян в беседе с журналистами заявил: «В любом случае мне по сей день ...
Read moreОдним из новоназначенных министров, который в социальных сетях подвергается критике, является министр здравоохранения Арсен Торосян. Последний критикуется за свои высказанные ...