Սերժ Սարգսյանի Top 10 ստերը
Արդեն ավելի քան 9 տարի է, ինչ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի նախագահն է: Նրա պաշտոնավարմանը մնացել է մոտ 280 օր և ...
Read moreԱրդեն ավելի քան 9 տարի է, ինչ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի նախագահն է: Նրա պաշտոնավարմանը մնացել է մոտ 280 օր և ...
Read moreՌուսական մի շարք լրատվամիջոցներ երեկ տեղեկություն տարածեցին, որ ԱՄՆ-ում ավելի քան 1100 մարդ ձերբակալվել է անչափահասներին մարմնավաճառության հարկադրելու մեղադրանքով։ Այս ...
Read moreՀայաստանում վերջին տարիներին ազատազրկված մի շարք անձանց հետ կապված գոյություն ունի տեսակետների բախում, թե արդյո՞ք այդ անձինք հանդիսանում են քաղաքական ...
Read moreԵրեկ՝ հունիսի 21-ին, Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը տարածեց հաղորդագրություն այն մասին, թե իբր ադրբեջանական ԶՈՒ-ն կանխել է հայկական կողմի դիվերսիոն ներթափանցման ...
Read moreԱմերիկացի ռեժիսոր Օլիվեր Սթոունի նկարահանած «Հարցազրույց Պուտինի հետ» հեռուստասերիալում ՌԴ նախագահը ներկայացրել է «բացառիկ» տեսանյութ, որտեղ ըստ նրա ներկայացված է ...
Read moreՀՀ արտաքին գործերի նախարար ն.գ. պարոն Էդվարդ Նալբանդյանը հունիսի 19-ին Լյուքսեմբուրգում մասնակցեց ԵՄ և Արևելյան գործընկերության երկրների ԱԳ նախարարների հանդիպմանը: ...
Read moreԱյսօր ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի արտաքին քաղաքականության տնտեսական բաղադրիչին նվիրված քննարկումների շրջանակներում հանդիպել է Ռուսաստանի Դաշնությունում ՀՀ արտակարգ և ...
Read moreՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը հունիսի 15-ին իր ամենամյա «ուղիղ կապի» ընթացքում մի շարք ուշագրավ հայտարարություններ է արել՝ տարակուսանք մտցնելով փորձագետների ...
Read moreՌուսական Sovsekretno.ru և flb.ru կայքերը վերջերս հրապարակեցին «փաստաթղթեր», որոնք իբր պարունակում են Ուկրաինայի անվտանգության ծառայության (ՈՒԱԾ) կողմից մալազիական Boeing MH17 ...
Read moreՆախորդ շաբաթ «Հանուն օրենքի» հասարակական շարժման անդամ ներկայացած 3 երիտասարդ բողոքի ակցիա են անցկացրել Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատան դիմաց։ Նրանցից մեկը՝ ...

Топ 10 лживых заявлений Сержа Саргсяна
Вот уже более 9 лет, как Серж Саргсян является президентом Армении. Его президентский срок заканчивается через 280 дней, и сегодня ...
Read moreВот уже более 9 лет, как Серж Саргсян является президентом Армении. Его президентский срок заканчивается через 280 дней, и сегодня ...
Read moreВчера ряд российских СМИ распространили информацию, что за принуждение детей к проституции в США арестованы более 1100 человек. Такая новость ...
Read moreВ последние годы в Армении касательно ряда лиц, лишенных свободы, существует столкновение мнений, а именно - являются ли эти лица ...
Read moreВчера 21 июня Министерство обороны Азербайджана распространило сообщение о том, что азербайджанские ВС якобы пересекли попытку диверсионного проникновения армянской стороны ...
Read more19 июня министр иностранных дел Армении Эдвард Налбандян в Люксембурге принял участие во встрече министров иностранных дел государств-членов Европейского союза ...
Read moreВчера, 20 июня, президент Армении Серж Саргсян в рамках встреч, посвященных экономическому компоненту внешней политики Армении, встретился с послом РА ...
Read moreНедавно российские сайты Sovsekretno.ru и flb.ru опубликовали «документы», в которых якобы содержатся указания Службы безопасности Украины о проведении спецоперации по ...
Read moreНа прошлой неделе трое молодых людей, представившихся членами общественного движения «Во имя закона», провели акцию протеста перед зданием посольства США ...
Read moreПредпочтения некоторых высокопоставленных чиновников Армении очень разнообразны: дорогие дома, машины, равноценные машине и марке государственные номера и др. Некоторые даже ...
Read moreНа днях бывший заместитель главы Службы национальной безопасности (СНБ) Гурген Егиазарян в ходе пресс-конференции обратился ко внутренним и внешнеполитическим проблемам ...